Rożek na słodycze z folią (Drzewo Wiedzy, dzieci, edukacja, sowa)

  • Kod: RF11
  • Dostępność: Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1-2 dni robocze + czas dostawy
  • szt.
  • Cena netto: 4,30 zł / szt. 5,29 zł / szt.

Rożek na słodycze z folią.

Rożek na słodycze z folią o ślicznym kształcie i podstawie sześciokąta  wykonany jest z kartonu o gramaturze 250g/m2. Wymiary rożka kartonowego: wysokość 38,5 cm, średnica 13 cm. Długość rożka foliowego ok. 62 cm.Rożek kartonowy umieszczony jest w rożku foliowym (grubość folii 50my), co jeszcze bardziej powiększa rozmiary rożka i dodaje +10cm-20cm do jego wysokości (wymiary możesz zobaczyć na rysunku). W komplecie wstążka do związania w kolorze złotym, o szerokości 6 mm. Cena obejmuje rożek kartonowy, rożek foliowy, wstążkę do związania.

Rożek można wypełnić cukierkami, czekoladkami oraz różnego rodzaju smakołykami dla dzieci. Dzięki folii cukierki wystają poza rożek co ładnie się prezentuje. W rożku mieści się około 1,6 kg cukierków (np. "Michałków"). Ciekawym pomysłem jest umieszczenie w rożku małej zabawki i dopełnienie jego pozostałej pojemności słodyczami.

Rożek na słodycze (Rożek Obfitości) to opakowanie na słodycze  dla dziecka, które chcemy nagrodzić lub w sympatyczny sposób przywitać. Wręcza się je nie tylko pierwszakom na pasowanie, ale też uczniom, przedszkolakom, oraz dzieciom na urodziny. Rożki Obfitości są bardzo popularnym upominkiem: tradycja wręczania rożków obfitości dzieciom na terenie Polski ma już prawie 100 lat. 

Uwaga! Ostatnie 22 sztuki!